Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku

Wrażenia z nowego roku szkolnego

W nowym roku szkolnym zdałam do 4 klasy. Jest o wiele trudniej, bo to już nie klasy 1-3. Każdy nauczyciel ma za zadanie nauczyć nas czegoś innego. Trzeba chodzić z sali do sali, z góry na dół i nosić ciężkie plecaki. Wcześniej tak nie było, zajęcia odbywały się tylko w jednej sali. Sprawdziany staną się niestety trudniejsze, a oceny bardziej surowe.

Myślę, że poradzę sobie w czwartej klasie.

Życzcie mi powodzenia.:)

     

                                    Aleksandra Wysocka kl. IVc

Kontakt

Zespół Szkół nr 4 w Pułtusku

ul. New Britain 1

06-100 Pułtusk

tel. 23 692 03 82

tel. 23 692 10 95

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Cegiełka pamięci 2017

Logowanie