Regulamin XII Angielskiej Ligi Zadaniowej

XII Angielska Liga Zadaniowa

Regulamin

1. Od 18 września 2017 w każdy poniedziałek na stronie szkoły publikowany będzie zestaw 5 pytań/zadań dotyczących języka angielskiego oraz kultury krajów anglojęzycznych.

2. Zadaniem uczestników Angielskiej Ligi Zadaniowej będzie rozwiązanie jak największej liczby zadań/pytań.

3. Odpowiedzi na pytania muszą być dostarczone organizatorom do piątku włącznie ( na kartce bezpośrednio do nauczyciela lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. )

4. Prawidłowe odpowiedzi będą punktowane. Uzyskane przez ucznia punkty będą sumowane przez cały okres trwania ligi.

5. Uczestnikiem Ligi Zadaniowej może być każdy uczeń, który udzieli odpowiedzi na pytania.

6. Do konkursu można przystąpić lub zrezygnować z udziału w każdej chwili.

7. Regularny udział oraz bardzo dobre wyniki uzyskane w Lidze mogą pozytywnie wpłynąć na końcową ocenę z języka angielskiego.

8. Rozgrywki Ligi Zadaniowej zakończą się 25 maja 2018 wyłonieniem zwycięzców - uczniów, którzy wykazali się największą wiedzą w dziedzinie języka angielskiego.

Zapraszamy do  zabawy z językiem angielskim !